Fjalë Kyçe

Ndjekësi e akuzon për silikon, ja si i përgjigjet modelja

Ndjekësi e akuzon për silikon, ja si i përgjigjet modelja

Është një nga femrat më të komentuara të showbizzit shqiptar.

Fjala është për modelen Rashel Kolaneci, e cila për publikun u bë e njohur si velina e ‘Xing me Ermalin’, shkruan lajmi.net.

Meqë është tejet aktive në rrjetet sociale dhe publikon imazhe të llojllojshme, Kolaneci shpesh pranon komente negative nga ndjekësit e saj.

“Rashel silikoni le nam nese ke anderr fluturimin ne hene evitoje, se do plasesh me silikon”, i shkruan ndjekësi e që nuk ka munguar as reagimi i Kolanecit.

“Fli gjumë më mirë”, i përgjigjet ajo.

Edhe pse akuzohet shpesh për operacione plastike, Rashel në shumë nga intervistat e saj ka thënë se është natyrale.