Fjalë Kyçe

Ndjekësi i thotë Kejvinës: Ke punu rrugëve të Italisë

Ndjekësi i thotë Kejvinës: Ke punu rrugëve të Italisë

Kejvina Kthella, është emër i njohur në media rozë e cila shpesh merr vëmendjen me postimet e saj në rrjete sociale.

Modelja e njohur, vazhdimisht publikon fotografi në të cilat shfaqet provokative duke ekspozuar linjat trupore.

Fotografitë dhe videot që ajo zgjedh të publikoj kryesisht janë me veshje të ndryshme duke u nisur nga të brendshmet dhe deri te fustanet.

Së fundi, ka zgjedhur një fustan të shkurt, ka pozuar brenda një ambienti të mbyllur ku shihet afër ashensorit.

Kthella, si në postimet e tjera edhe në këtë arriti të marrë pëlqime dhe komente të ndryshme.

Një nga komentet që nuk i ka pëlqyer aspak modeles ishte, ‘Në Itali në rrugë ka punu’.
‘Ma zuri motra jote vendin‘, ia ka kthyer Kejvina.

https://www.instagram.com/p/CDmtEdLFN4t/?utm_source=ig_embed