Fjalë Kyçe

Ndryshe nga ditët tjera, Haradinaj sot e kalon ditën duke vrapuar

Ndryshe nga ditët tjera, Haradinaj sot e kalon ditën duke vrapuar

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj për dallim prej ditëve të tjera dhe takimeve të ndryshme zyrtare, sot ka zgjedhur që ditën ta kalojë më ndryshe.

Ai, përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, të cilit ia ka bëshkëngjitur edhe disa fotografi ka treguar se ka dal për të vrapuar.

“Paraditën e sotme vrapim në shtigjet e Parkut të Gërmisë”, ka shkruar Haradinaj./Gazeta Alo/

Fotografia e Ramush Haradinaj