Fjalë Kyçe

Në dasmën e saj, Gresa merr mikrofonin nga Irma Libohova dhe ia thotë këngës

Në dasmën e saj, Gresa merr mikrofonin nga Irma Libohova dhe ia thotë këngës

Gresa Behluli edhe në dasmën e saj këndoi për pak çaste.

Gresa Behluli sonte po martohet, andaj ka mbledhur në një vend familjarë, miq e kolegë të saj, shkruan lajmi.net.

Për argëtimin e dasmorëve po kujdesen emra të njohur të estadës, mes tyre edhe Irma Libohova.

Derisa Irma po këndonte, në një moment ia ofron mikrofonin Gresës, e cila vazhdon vargjet e këngës së Irmës.

Për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme.