Fjalë Kyçe

Në foton e fundit Afërdita merr vëmendjen me këtë detaj

Në foton e fundit Afërdita merr vëmendjen me këtë detaj

Kush më mirë së Afërdita Dreshaj i shfrytëzon ditët e ngrohta.

Modelja Afërdita Dreshaj, ishte ajo që prej fillimit pati simpatinë e madhe të kosovarëve, e sidomos me lidhjen që pati më këngëtarin Shpat Kasapin, shkruan Gazeta Alo.

Ajo pati edhe një karrierë të bujshme muzikore në trojet shqiptare.

Martesa që pati me çekin Jakub, mori shumë vëmendjen e ndjekësve si një martesë e rrallë dhe shumë luksoze.

Së fundi Afërdita poston një imazh ku duket shumë bukur me syzet e veçanta që i shkojnë shumë stilit të saj./Gazeta Alo/