Fjalë Kyçe

Në Gjilan arrestohet një person, dyshohet se kreu marrëdhënie me një të mitur

Në Gjilan arrestohet një person, dyshohet se kreu marrëdhënie me një të mitur

Policia ka njoftuar se ka arrestuar një person, i cili dyshohet se ka kryer marrëdhënie me një të mitur.
Viktima nuk ka pranuar të kthehet në shtëpinë e saj, dhe e njëjta është dërguar në strehimore.

Pas intervistimit të dyshuarit, i njëjti është dërguar në mbajtjte.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti dyshohet se kishte kryer marrëdhënie seksuale me viktimën femër kosovare- e mitur. Viktima nuk ka pranuar të kthehet te familjarët e saj dhe është dërguar në strehimore, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.