Fjalë Kyçe

Në këtë ditë historike, këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të dytë

Në këtë ditë historike, këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të dytë

Këngëtari i njohur sot ka dy arsye më shumë për të festuar.

Këngëtari, Asim Gashi në ditën e madhe të formimit të Ushtrisë së Kosovës është bërë baba për herë të dytë, shkruan lajmi.net.

Këtë e bëri të ditur përmes një postimi të publikuar në rrjetin social, Facebook:

“Faleminderit Zot🙏🏼

Sot 14 Dhjetor 2018 themelimi i Ushtris se Kosoves,sot Kosoves ju shtua edhe nje USHTAR🌹♥️

Mire se erdhe biri yn PRIAM GASHI ♥️

Te duam shume Mami,Babi dhe motra Parsa🌹✋🏼”, ka shkruar ai.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2261317184114604&set=a.1507450166167980&type=3&theater