Fjalë Kyçe

Në këtë fshat të Rahovecit ponari e zë hajnin brenda shtëpisë

Në këtë fshat të Rahovecit ponari e zë hajnin brenda shtëpisë

Pronari i një shtëpie nfshatin Deja të Rahovecit ka arritur ta zë hajnin brenda shtëpisë, njofton policia.

Sipas Policisë së Kosovës, i dyshuari ishte futur në  shtëpinë e viktimës mirëpo nuk ka arritur të kryej vjedhjen.

I dyshuari është arrestuar dhe intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është dërguar në qendrën e mbajtjes./Gazeta Alo/