Fjalë Kyçe

Në këtë qytet të Kosovës hajnat hyjnë me forcë në shtëpi

Në këtë qytet të Kosovës hajnat hyjnë me forcë në shtëpi

Një person nga Ferizaj ka raportuar në polici se rreth orës 19:30 persona të dyshuar të panjohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e tij me ç ‘rast kanë vjedhur një shumë të parave, stoli ari në vlerë të konsiderueshme dhe një pushkë gjuetie për të cilën kishte leje.

Njësitet policore janë duke kryer hetime lidhur me rastin./Gazeta Alo/