Fjalë Kyçe

Në këtë qytet të Kosovës vidhen stoli ari dhe para të gatshme

Në këtë qytet të Kosovës vidhen stoli ari dhe para të gatshme

Dje në Rahovec ka ndodhur një vjedhje.

Një person ka hyrë në shtëpinë e viktimës, ku ka vjedhur stoli ari dhe para të gatshme.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi që i njëjti në shtëpinë e viktimës mashkull K-Shqiptar ka vjedhur stoli ari dhe para të gatshme  . Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, njofton raporti policor./Gazeta Alo/