Fjalë Kyçe

Në këtë vend po i kalojnë pushimet Albatriti dhe Egzona

Në këtë vend po i kalojnë pushimet Albatriti dhe Egzona

Albatrit Muqiqi ka gjetur pak kohë për të shkuar në pushime me bashkëshorten.

Përkundër angazhimeve të shumta, këngëtari Albatrit Muqiqi ka gjetur kohë për pushime.

Albatrit Muqiqi me foton e shpërndarë ka zbuluar se shteti turk është vendi ku po i kalon pushimet me bashkëshorten e tij Egzonën.

Në ‘Instastory’ Muqiqi shihet tek njëri nga pazaret më të frekuentuar, ai ‘Misir çarsisi’. Foto nuk kanë munguar edhe nga Egzona, shkruan lajminet.

Sa i përket projekteve muzikore, ai i fundit nga Albatriti titullohet ‘Nuk E Meriton’ dhe ka arritur shifrën e një milion klikimeve në kanalin zyrtar në Youtube.