Fjalë Kyçe

Në këtë veshje, Linda shfaq linjat përfekte pas lindjes

Në këtë veshje, Linda shfaq linjat përfekte pas lindjes

Linda Halimi përmes një videoje në Instagram ka treguar linjat që i ka rikthyer menjëherë pas lindjes.

Linda Halimi ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, ku shfaq format perfekte, shkruan lajmi.net.

“I pëlqeni flokët e mia? Faleminderit, i bleva ato…(Jo, jo janë të miat të gjitha) ”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Linda Halimi dhe Big D së fundi u bënë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan Kaimana.