Fjalë Kyçe

Në krahët e cilit mashkull është Arbenita kësaj here?

Në krahët e cilit mashkull është Arbenita kësaj here?

Arbenita në krahët e të dashurit të saj, reperit Feros?

Arbenita Ismaili, modelja shqiptare që jeton dhe vepron në Londër, së fundi ka publikuar një imazh të dyshimtë, shkruan Gazeta Alo.

Ajo në instastory shihet që është në krahët e një mashkulli, porse a është ajo dora e Feros?, si do që të jetë ajo duket shumë e lumtur.

Arbenita në anën tjetër është shumë e suksesshme në karrierën e saj si modele e dalluar dhe shumë e pëlqyeshme edhe na ndjekësit shqiptar./Gazeta Alo/