Fjalë Kyçe

Në muajt e fundit të shtatzënisë, Elita Rudi shfaqet me plot stil

Në muajt e fundit të shtatzënisë, Elita Rudi shfaqet me plot stil

Prezantuesja, Elita Rudi është në muajt e fundit të shtatzënisë.

Moderatorja shqiptare, Elita Rudi dhe bashkëshorti i saj, Gjiko pritet që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Rudi është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, imazhet e së cilës komentohen vazhdimisht.

Ajo ka publikuar dy fotografi në të cilat shfaqet tejet atraktive dhe me plot stil. “Më shqelmo bebi edhe njëherë”, është përshkrimi që ia ka vënë imazheve.

Ndryshe, ajo dhe Gjiko u martuan në shtator të këtij viti në një ceremoni mëse luksoze.

https://www.instagram.com/p/BrkrTRplwYh/?utm_source=ig_embed