Fjalë Kyçe

Në Prizren, hajnat vjedhin ari dhe para

Në Prizren, hajnat vjedhin ari dhe para

Hajnat vjedhin ari e para në një shtëpi në Prizren.

Policia e Kosovës ka njoftuar se persona të panjohur kanë depërtuar në një shtëpi në fshatin Lubizhdë të Prizrenit, ku kanë vjedhur një sasi ari dhe para kesh.

Rasti ka ndodhur para dy dite dhe është raportuar nga pronari i shtëpisë.

Sipas policisë, rasti është nën hetime.