Fjalë Kyçe

Në shikim të parë dukej se asgjë nuk kishte nën pantallona, Kim habit kalimtarët

Në shikim të parë dukej se asgjë nuk kishte nën pantallona, Kim habit kalimtarët

Kim Kardashian ka marrë sërish vëmendjen me paraqitjen në publik.

Kim Kardashian kishte veshur një palë pantallona dhe bluzë, të cilën e kishte kombinuar me pantallona, shkruan lajmi.net.

Në shikim të parë, bukuroshja dukej se nuk mbante asgjë veshur nën pantallona, andaj me këtë kostum bëri që të gjithë ta kthejnë kokën tek ajo.

Si pothuajse në të gjitha paraqitjet publike, edhe kësaj radhe Kim Kardashian kishte vënë në plan të parë të pasmet.

Për të pasur linja perfekte, Kim ushtrohet vazhdimisht në palestër.