Fjalë Kyçe

“Ne të dy” publikohet nga Fisnikët

“Ne të dy” publikohet nga Fisnikët

Fisnikët vazhdojnë të sjellin projekte të reja muzikore, të cilat pëlqehen shumë në publik.

Fisnikët sapo kanë publikuar projektin e tyre më të ri me titull “Ne të dy”, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe, Fisnikët bashkëpunuan me Ertila Kokën, ndërsa tekstin e këngës e shkroi vetë Agim Gërguri.

Këtij projekti ia shoqëruan edhe videoklipin, kurse për muzikën u kujdes Besim Gashi dhe Erzen Berveniku (Fisnikët).

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re nga Fisnikët dhe Ertila Koka.