Fjalë Kyçe

‘Nën një portokalle moj….’

‘Nën një portokalle moj….’

Ka lindur në Australi dhe është një prej modeleve më të pëlqyera në mbarë botën. Emily Sears gëzon popullaritet të madh në rrjetet sociale, teksa vetëm në Instagram ndiqet nga pothuajse 5 milionë persona.

Admiruesit e saj, bukuroshja 34-vjeçare, që tani jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, i qeras vazhdimisht me fotografi joshëse.

Një të tillë Emily e ka publikuar edhe së voni, ku shfaqet në një plazh, me bikini portokalli.