Fjalë Kyçe

Nëna apo vajza? Deputetja kosovare nxjerr pamjet e mrekullueshme me të bijën

Nëna apo vajza? Deputetja kosovare nxjerr pamjet e mrekullueshme me të bijën

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje përveç se një grua e zonja është edhe mjaft e bukur dhe elegante.

Duda i kushton rëndësi të madhe paraqitjes së jashtme, prandaj shpesh është e komentuar edhe në mediat rozë.

Deputetja 42 vjeçare është nënë e tre fëmijëve, një vajzë dhe dy djemve. Në disa fotografi të publikuar përkrah të bijës, Duda lirisht mund të thuhet se i bën “konkurrencë” të bijës. Ato duken si dy shoqe, simpatike dhe joshëse.