Fjalë Kyçe

Nëna e Rita Orës paraqitet vetëm në bikini

Nëna e yllit Rita Ora vazhdon të jetë mjaft aktive në paraqitjet e saj publike.

Me gjithë vitet që ka, ajo gëzon një fizik mjaft të formësuar dhe nuk heziton të shfaqë asetet e saj trupore.

Kështu ka bërë edhe në paraqitjen e fundit ku është shfaqur vetëm në bikini me një palë syze të bardha, duke pasqyruar një figurë mjaft interesante.

Kujtojmë që ajo kohëve të fundit është shfaqur nga vende të ndryshme bregdetare.