Fjalë Kyçe

Nëna pas grilave, vajza bën jetë nate – Lediana publikon video duke u argëtuar në një klub

Nëna pas grilave, vajza bën jetë nate – Lediana publikon video duke u argëtuar në një klub

Ka dy javë që Fjolla Morina është arrestuar nga policia e Kosovës në Prishtinë, saktësisht tek lokali i saj.

Gjykata Themelore në Prishtinë i vendosi asaj masën prej 30 ditësh paraburgim, por ndaj saj reagoi avokati Fanol Krasniqi, i cili tha se drejtësia është shkelur me të dy këmbët nga gjykata, prokuroria dhe Ministria e Drejtësisë, shkruan Gazeta Online “Reporteri.net”.

E, pavarësisht se Fjolla Morina ndodhet pas grilave, vajza e saj duket se po shijon jetën e natës, ku dhe ka publikuar një video teksa shihet duke u argëtuar.

Kujtojmë se Lediana është vajza e madhe e Fjolla Morinës.