Fjalë Kyçe

Nëse kënga merr 5 milionë brenda javës, Enca u premton fansave një tjetër vallëzim provokues

Nëse kënga merr 5 milionë brenda javës, Enca u premton fansave një tjetër vallëzim provokues

Pritet që Enca të vijë me një video ku shfaqet përvëluese.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, ka arritur ti bëjë publikun ta kthejnë edhe njëherë kokën drejt saj, shkruan lajmi.net.

Ajo ka bashkuar idetë me Don Xhonin për këngën e re dhe kënga “BlackDown” ka arritur të pëlqehet shumë nga publiku.

Enca në klip shfaqej provokuese duke dridhur të pasmet, andaj u ka premtuar ndjekësve një tjetër vallëzim të ‘zjarrtë’ nëse kënga bën 5 milionë klikime brenda javës.

Deri tani ka arritur 3 milionëshin.

https://www.instagram.com/p/CDbJclXnxHP/?utm_source=ig_embed