Fjalë Kyçe

Neymar i pafat, lëndohet përsëri dhe braktisë sfidën mes Basaksehir dhe PSG

Neymar i pafat, lëndohet përsëri dhe braktisë sfidën mes Basaksehir dhe PSG

Neymar është lënduar përsëri.

Ylli brazilian ka lëshuar fushën në minutën e 26’ të ndeshjes Basaksehir – PSG, shkruan lajmi.net.

Edhe pse ndërhynë mënjëherë mjekët e PSG-së, Neymar e pati të pamundur të vazhdonte ndeshjen.

Vlen të ceket se Neymar në vitet e fundit rrallë herë ka arritur të shfaq formën më të mirë, shkaku i lëndimeve të shpeshta.