Fjalë Kyçe

Nga dasma tradicionale deri te lidhja e dashurisë, ja çfarë thotë Mozzik

Nga dasma tradicionale deri te lidhja e dashurisë, ja çfarë thotë Mozzik

Mozzik ka zbuluar disa detaje për fansat.

Reperi i njohur shqiptar, Mozzik, po vazhdon sukseset e tij në muzikë, shkruan lajmi.net.

Mirëpo edhe jeta e tij private ka qenë dhe mbetet tejet e komentuar në media e publik.

Gjatë një interviste të shkurtër ai ka hequr disa pikëpyetje duke treguar se dëshiron një dasmë tradicionale dhe ka dëshirë që të ketë shumë fëmijë mirëpo sërish hezitoi të përgjigjet nëse është në një lidhje dashurie.

“Nuk e di as unë e nuk keni me ditë edhe ju”, ishte përgjigja e Mozzik kur u pyet nëse është në një lidhje dashurie apo jo.