Fjalë Kyçe

Nga ishujt Maldive, Luana Vjollca ‘trondit’ rrjetin me foton e fundit

Nga ishujt Maldive, Luana Vjollca ‘trondit’ rrjetin me foton e fundit

Nga bora në verë, këto janë pushimet luksoze të Luana Vjollcës.

Prezantuesja dhe këngëtarja, Luana Vjollca shijoi disa të mira pushimi në Austri e më pas u nis për ishujt Maldive, shkruan lajmi.net.

Ndonëse është aktive në rrjetet sociale, imazhet dhe videot e saj rrëmbejnë gjithnjë vëmendjen e publikut.

E tillë është edhe sot kur pozon në një palë bikini të kuqe, format trupore të së cilës ju lënë ‘pa mend’.