Fjalë Kyçe

Nga Kim Kardashian tek Bella Hadid, këto ishin fotografitë më seksi të 2018-ës

Nga Kim Kardashian tek Bella Hadid, këto ishin fotografitë më seksi të 2018-ës

Të famshmet me siguri nuk kishin frikë të shfaqeshin para kamerës edhe këtë vit.

Nga Kim Kardashian e cila u fotografua topless, tek Demi Rose e cila u fotografua në bikini në dhomën e gjumit, me siguri mund të thuhet se yjet kanë shfaqur veten mirë në rrjete sociale, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Pikërisht në momentin kur menduam se nuk mund t’i shihnim yjet e “Love Island” më të zgjedhur sesa që i kemi parë ata në villë, ato publikuan për ndjekësit imazhe seksi në Instagram dhe këtu nuk duhet harruar Chloe Ferry.

Geordie Shore habiti fansat kur ajo ndau një foto nga ballkoni, teksa nuk mbante asgjë, përveç kostumit të ditëlindjes.

Modelja amerikane Ashley Graham tregoi linjat e pabesueshme pasi u shfaq lakuriq para pasqyrës në nga sauna.

Prezantuesja televizive, Lisa Snowdon gjithashtu tërhoqi vëmendjen me një selfie nga pushimet në Maldive.

Në këto fotografi lakuriqe nuk mungojnë as ajo e Miley Cyrus dhe Marnie Simpson, të cilat ishin fotografuar në shtrat.

Po ashtu, foto joshëse sollën edhe Ellie Brown, Kourtney Kardashian dhe Lottie Moss, të cilat në fokus kishin gjoksin.

Kurse, Zara Mc Dermott dhe Cardi B kishin theksuar të pasmet ashtu sikurse Montana Brown, Kimberley Garner dhe Lauren Goodger.

Përveç tyre edhe Elizabeth Hyrley, Olivia Attwood, Iggy Azalea, Perrie Edwards, Kendall Jenner, Billie Faiers dhe Bella Hadid, sollën imazhet më seksi të këtij viti.