Fjalë Kyçe

Nga klipi “Selfish”, Era Istrefi vë në pah të pasmet

Nga klipi “Selfish”, Era Istrefi vë në pah të pasmet

“Selfish”, titullohet kënga e saj më e re.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Era Istrefi para një jave solli këngën e re “Selfish” në duet me Dimitri Vegas dhe Like Mike, shkruan lajmi.net.

Era në këtë videoklip shfaqet tejet në formë e cila mahnitë me kët linja trupore bombastike, në veshjen shumëngjyrëshe.

E së fundmi, Istrefi publikoi një imazh në Instagram të shkëputur nga klipi gjersa vë në pah të pasmet atraktive.

Vlen të ceket se ky projekt i Erës me yjet botëror ka grumbulluar mbi një milionë klikime për pak ditë.