Fjalë Kyçe

Nga plazhi e deri në krevat, Rita Ora kujton disa momente nga vera e kaluar

Nga plazhi e deri në krevat, Rita Ora kujton disa momente nga vera e kaluar

Dihet se këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora, verën që lamë pas ka qenë angazhuar, shkruan lajmi.net.

Mirëpo shumicën e kohës, pavarësisht virusit Covid-19 ajo ka zgjedhur vende të ndryshme për ti kaluar pushimet dhe bazuar në fotot që publikon shihet se ka kaluar mjaft mirë.

Andaj ajo po i kujton me shumë qejf ato momente dhe me ndjekësit po ndan imazhe të ndryshme në rrjete sociale sidomos në atë Instagram.

https://www.instagram.com/p/CG0RfXSnuqf/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Këngëtarja i ka publikuar para pak minutash edhe disa imazhe të tjera nga e kaluara, saktësisht vera që lamë pas dhe duket joshëse si në imazhet nga plazhi edhe nga ato në krevat./Lajmi.net/