Fjalë Kyçe

Nga Prishtina në Tiranë, Dua Lipa jep një mesazh pak ditë para nisjes së “Sunny Hill”

Nga Prishtina në Tiranë, Dua Lipa jep një mesazh pak ditë para nisjes së “Sunny Hill”

Atmosfera e këndshme që u krijua në festivalin “Sunny Hill” që u mbajt për katër ditë në Prishtinë do të vijojë dhe në Tiranë. Festivali i organizuar nga babai i Dua Lipës, Dukagjini do të mbahet në fund të muajit, në datat 26, 27 dhe 28 në kryeqytetin e Shqipërisë.

Ka qenë këngëtarja shqiptare me famë botërore, e cila ka shpërndarë postimin e faqes zyrtare të festivalet ku thuhet: “Tirana a jeni gati?” Kujtojmë që në Kosovë interpretuan shumë yje të njohur, mes të cilëve dhe artisti i famshëm latin, J Balvin.