Fjalë Kyçe

Nga pushimet me bashkëshortin në Turqi, kështu po duket Shyhrete Behluli

Nga pushimet me bashkëshortin në Turqi, kështu po duket Shyhrete Behluli

Shyhrete Behluli dhe bashkëshorti i saj aktualisht ndodhen në Turqi.

Këngëtarja Shyhrete Behluli dhe bashkëshorti i saj, aktualisht ndodhen në Turqi atje ku edhe po argëtohen pafund, shkruan lajmi.net.

Kjo vihet re nga postimet që këngëtarja i bën nëpër rrjete sociale, sidomos në llogarinë e saj në Instagram.

Në njërin postim ka treguar për mikëpritjen që e kanë gjetur atje nga shqiptarët e para pak minutash Shyhrete Behluli e ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur në mënyrë shumë sportive.