Fjalë Kyçe

Nga pushimet në Turqi, Leonora Jakupi shfaqet e lumtur në krahët e këtij personi

Nga pushimet në Turqi, Leonora Jakupi shfaqet e lumtur në krahët e këtij personi

Leonora Jakupi po i shijon pushimet në Turqi.
Këngëtarja shqiptare, Leonora Jakupi ndodhet në Turqi, shkruan lajmi.net.Ajo ia ka bërë vetes disa ditë pushim dhe ka zgjedhur që atje të shkoj së bashku me nënën e saj me të cilën ka ndarë edhe fotografi në llogarinë e saj në Instagram.

Bazuar në këto postime shihet se po kalojnë mjaft mirë dhe se nëna është personi në krahët e të cilës ndihet e lumtur dhe e sigurtë Leonora.Pranë postimeve ajo nuk ka shkruar asgjë, mirëpo ato flasin.