Fjalë Kyçe

Nga Tayna deri tek Fjolla Morina, këta janë disa nga të famshmit që agjërojnë

Nga Tayna deri tek Fjolla Morina, këta janë disa nga të famshmit që agjërojnë

Kanë mbetur vetëm edhe dy ditë deri në përfundimin e muajit të shenjtë të Ramazanit, për të pritur të enjten Fitër Bajramin

Përgjatë këtij muaji, myslimanët në mbarë botën kanë agjëruar duke qëndruar me orë të tëra pa ngrënë dhe pa pirë, njofton Klan Kosova.

Në mesin e miliona njerëzve kishte edhe të famshëm shqiptarë që e kanë pritur me padurim këtë muaj.

Më poshtë mund të kuptoni emrat e disa prej fytyrave të njohura publike që agjëruan:

Tayna 

TAYNA on Twitter: "Mood all Summer19' 😛… "

Mozzik 

Mozzik - N'Tiranë (prod. By Rzon) by ALBANIAN MUSIC

Getinjo

GETINJO - Krejt by Miklovan 21

Big Mama

Edona Llalloshi

Fifi

Në lidhje dashurie?! Fifi tregon raportin që ka me futbollistin Xhulio  Tabaku - Suhareka Online

Gold Ag 

Gold Ag: álbumes, canciones, playlists | Escuchar en Deezer

Çiljeta

You are everything I wanted", Çiljeta Xhilaga excites with her beautiful  dedication to the most important man in her life (PHOTO) - Gossip

Fjolla Morina

Fjolla Morina, dasmë me 300 të ftuar me biznesmenin që i ndryshoi jetën në  365 ditë, detajet e ceremonisë VIP në Prishtinë – gazeta.mk

Duda Balje 

Duda Balje flet për bashkëshortin, tregon se me çfarë merret ai - Raporto

Naser Rafuna

May be a closeup of 1 person, beard, indoor and text that says 'adida'

Lori 

Lori