Fjalë Kyçe

Nicki Minaj prezanton të dashurin e saj

Nicki Minaj prezanton të dashurin e saj

Reperja Nicki Minaj që u përfol se kishte lidhje me kampionin e botës të garave në “Formula 1”, Lewis Hamiltonka zbuluar të dashurin e saj të ri.

Ai quhet Kenneth Petty dhe Nicki e ka prezantuar me anë të disa fotografive në Instagram ku shfaqet shumë e afërt me të.

Lidhja e fundit publike e Nickit ishte me reperin Meek Mill dhe më pas dyshohej se ishte me Lewis Hamilton, por cdo gjë mbeti mister.