Fjalë Kyçe

Nikkës për pak sa nuk i dalin të brendshmet në paraqitjen e fundit

Nikkës për pak sa nuk i dalin të brendshmet në paraqitjen e fundit

Nikka ishte njëra nga reperet më të komentuara gjatë vitit që e lamë pas.

Edhe këtë vit duket se reperja do të jetë aktive në rrjete sociale me publikimin e imazheve të cilat zgjojnë kurreshtjen e publikut, shkruan lajmi.net.

Ajo ka hedhur një fotografi në llogarinë e saj personale, Instagram ku shfaqet gjysmë e zhveshur dhe mjaft në formë.

“Ata dëshirojnë të ju shohin juve mirë, por jo më mirë si ata”, shkruan Nikka.

“Ani mori nuse”, mbetet kënga e fundit e saj me të cilën ka mbyllur vitin 2018-të.

https://www.instagram.com/p/BsIoGjelqdN/?utm_source=ig_embed