Fjalë Kyçe

Nisin xhirimet e ”The Fusion”, Blerim Gjoci i nderuar të bashkëpunojë me Eric Roberts (FOTO)

Nisin xhirimet e ”The Fusion”, Blerim Gjoci i nderuar të bashkëpunojë me Eric Roberts (FOTO)

Aktori shqiptar nga Kosova, njëherit regjisor i ”The Fusion”, Blerim Gjoci është takuar me aktorin amerikan Eric Roberts në kuadër të gjirimeve të këtij filmi.

Për këtë takim Gjoci ka bërë të ditur përmes llogarisë së tij në facebook dhe Instagram, ndërsa ka ndarë disa momente ku shihen të shoqëruar së bashku.

”I nderuar të jem regjisori i juaji”, shprehet Gjoci në fotografinë e ndarë me Eric Roberts.