Fjalë Kyçe

Nita Latifi provokon me të pasmet, shikojeni si u fotografua para pasqyrës

Nita Latifi provokon me të pasmet, shikojeni si u fotografua para pasqyrës

Nita Latifi, si rrallëherë është shfaqur tejet provokuese në fotografitë e fundit.

Nita Latifi ka ndarë me ndjekësit dy fotografi të reja, në të cilat u shfaq tërheqëse, shkruan lajmi.net.

E veshur me një palë xhinse dhe me një bluzë të shkurtër, këngëtarja u fotografua para pasqyrës.

Ajo në plan të parë kishte vënë belin e sheshtë dhe të pasmet, ndërsa pranoi komente të panumërta nga ana e ndjekësve.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Nita Latifi është “A jena”, ndërsa po punon rreth këngëve të reja.