Fjalë Kyçe

Një baba si Gjiko, ja si kujdeset për djalin e tij

Një baba si Gjiko, ja si kujdeset për djalin e tij

Reperi Gjiko dhe moderatoja Elita Rudi, para disa ditësh janë bekuar me një dhuratë nga Zoti, shkruan GazetaAlo.

Ata janë bërë prindër të një fëmije të mrekullueshëm, të cilën e pagëzuan me emrin Zëri.

Sot u mirëprit në shtëpinë e tyre, Mamaja bashkë me të birin.

Së fundmi Gjiko publikon imazhin më të ëmbël me Zërin.

Në atë fotografi ai shfaqet duke ushqyer të ëmblin e tyre.

Motivi i jetës tem 🧿  shkruan Gjiko në Instagram.