Fjalë Kyçe

Një brune seksi si Melinda

Një brune seksi si Melinda

Melinda duket shumë joshëse në imazhin e fundit.

Melinda ka publikuar foton e radhës në Instagram, ku duket mjaft tërheqëse, shkruan lajmi.net.

Ajo sapo kishte përfunduar grimin dhe pozoi për ndjekësit e saj në Instagram, reperja duket shumë seksi në imazhin e ndarë ku si mbishkrim la ‘Bruntet e bëjnë më së miri’.

Përndryshe, sa i përket muzikës kënga e fundit e publikuar nga Melinda titullohet ‘A po don pak’ dhe numëron mbi tre milionë klikime në Youtube.