Fjalë Kyçe

Një ditë ndryshe për Egzonën, ja pse

Një ditë ndryshe për Egzonën, ja pse

Egzona nuk lë pa shfrytëzuar këtë ditë të ngrohtë.

Egzona Muqiqi kësaj here shihet se ditën e shfrytëzoi me bashkëshortin për blerje për fëmijët e tyre dhe për shëtitje, shkruan Gazeta Alo.

Egzona në instastory ka publikuar një imazh të vetin ku shihet se ka veshur një fustan me ngjyra dhe me atletet, ku duket  me stil pranverorë.

Ajo publikoi edhe veturën luksoze të bashkëshortit, Albatrit Muqiqit, ku shihet se ata bëjnë një jetë të mrekulleshme.

Egzona  është shumë aktive në rrjetet sociale, dhe çdo ditë i mban ndjekësit afër me postimet e saja./Gazeta Alo/