Fjalë Kyçe

Një ditë para formimit të Ushtrisë vdes nënkoloneli i FSK-së

Një ditë para formimit të Ushtrisë vdes nënkoloneli i FSK-së

Në orët e para të mëngjesit ka ndërruar jetë ish-ushtari i UÇK-së dhe njëherësh pjesëtari i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Ali Sinani.
Sinani ishte nënkolonel i FSK-së, transmeton KP.
Varrimi i të ndjerit pritet të bëhet nesër gjatë ditës.