Fjalë Kyçe

Një djalë i zoti si Ledri Vula, kap lopatën dhe i përvishet punës

Një djalë i zoti si Ledri Vula, kap lopatën dhe i përvishet punës

Ledri Vula është treguar shumë i zoti.

Reperi Ledri Vula nëpërmjet postimit të një fotografie në Instagram ka treguar se nuk është një djalë dembel, shkruan lajmi.net.

Në foton e postuar ai shihet me lopatë në dorë duke e hequr borën pranë vilës në të cilën po qëndronte në Brezovicë.

Komentet e fansave ishin nga më të ndryshmet dhe shumica e tyre e kanë duartrokitur.

https://www.instagram.com/p/Bsn3MKGHIYd/?utm_source=ig_embed