Fjalë Kyçe

Një i arrestuar për kontrabandim me migrantë

Një i arrestuar për kontrabandim me migrantë

Një person është arrestuar në pikën kufitare Dheu i Bardhë për kontrabandim me migrantë.

Policia njofton se gjatë kontrollit i janë gjetur dy pasaporta dhe dy ID karta kroate të në personi tjetër, që dyshohet të jenë të falsifikuara.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.