Fjalë Kyçe

Një i lënduar rënd nga aksidentimi i veturës me trenin në Drenas

Aksidentohet një veturë dhe një tren në Drenas.

Raportohet të këtë ndodhur një aksident trafiku në mes të një veture dhe një treni që transportonte xehe dje në Qikatovë të Vjetër te Drenasit, shkruan Gazeta Alo.

Drejtuesi i veturës është duke marr trajtime mjekësore tani në QKUK.

Rasti është iniciuar dhe mbetet nën hetime./Gazeta Alo/