Fjalë Kyçe

Një këmbësorë goditet nga vetura në rrugën ‘Mon Balaj’ në Prishtinë

Një këmbësorë goditet nga vetura në rrugën ‘Mon Balaj’ në Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 17:45 në qendër të Prishtinës.

Saktësisht në rrugën ‘Mon Balaj’në afërsi të QKMF-së, një këmbësorë është goditur nga një veturë në lëvizje, duke i shkaktuar kështu lëndime trupore.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha tha për lajmi.net se Njësia Patrulluese ka dal në vendin e ngjarjes për të trajtuar rastin dhe të kryej hetimet e nevojshme.

“Të gjitha ekipet relevante janë informuar, përfshirë edhe Ndihmën e shpejtë”, tha Hoxha.