Fjalë Kyçe

Një mëngjes ky si i Luana Vjollcës

Një mëngjes ky si i Luana Vjollcës

Moderatorja Luana Vjollca po shijon në çdo moment pushimet e saj në Maldive, por momentet e këndshme atje po i ndan edhe me ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net.

Luana, e cila së fundmi është bërë edhe këngëtare, para pak minutash në Instagram e publikoi një video nga pushimet, dhe duket provokative gjysmë e zhveshur.

“Një mëngjes si ky”, ka shkruar ajo pranë postimit. Duhet kujtuar se Luana po publikon shpesh foto e video provokative nga Maldive por për pak minuta sa po i mban në rrjete sociale, fansat po i ‘godet’ duke i fshirë ato.

Nuk dihet nëse ajo është e pasigurtë për atë çfarë poston apo cila mund të jetëa arsyeja e këtij veprimi.

 

View this post on Instagram

 

Morning like this.. #maldives 🌴

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on