Fjalë Kyçe

Një nënë seksi si Zaimina, filmon nga afër…

Një nënë seksi si Zaimina, filmon nga afër…

Provokon shpesh në rrjete sociale.

Këngëtarja nga Shqipëria, Zaimina Vasjari është mjaft e ndjekur dhe e pëlqyer nga fansat, shkruan lajmi.net.

Ajo ka sjell disa imazhe në llogarinë e saj personale, Instagram teksa ka filmuar gjoksin dhe ju lë ‘pa fjalë’ me këto asete të bujshme trupore.

Edhe pse është bërë nënë e një vajze, Vasjari si lë vend imagjinatës e cila ka rikthyer në top-formë linjat pas lindjes.

Sa i përket projekteve muzikore ka kohë që nuk ka sjell këngë të reja.