Fjalë Kyçe

Një person humbi jetën dhe një tjetër u plagos në fshatin Marmull të Gjakovës

Një person humbi jetën dhe një tjetër u plagos në fshatin Marmull të Gjakovës

Një person ka humbur jetën ndërkaq që një tjetër është plagosur si pasojë e një konflikti me armë zjarri në fshatin Marmull të Gjakovës.

Kjo është konfirmuar për lajmi.net edhe nga zëdhënsja e Policisë së Gjakovës Lirije Podrimaj.
Ajo ka thënë se sipas informacioneve të para bëhet fjalë për një person që humbi jetën.