Fjalë Kyçe

Një person në Mitrovicë e sulmon fizikisht nënën e tij

Një person në Mitrovicë e sulmon fizikisht nënën e tij

Një person është arrestuar e pastaj është liruar pasi e ka sulmuar fizikisht nënën e tij në Mitrovicë.

Sipas njoftimit të Policisë, si pasojë e sulmit, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit në prezencë të punëtorit të QPS-së dhe avokatit është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti vazhdon të hetohet.