Fjalë Kyçe

Një tjetër fitore për Zinedine Zidane

Një tjetër fitore për Zinedine Zidane

Trajneri Zinedine Zidane ka arritur një tjetër rezultat pozitiv pas rikthimit te skuadra e Real Madrid, shkruan Gazeta Alo.

Skuadra e Zinedine Zidane ka mposhtur Huescan në takimin e zhvilluar në stadiumin “Santiago Bernabeu” me rezultatin 3:2.

Golat i kanë shënuar Isco, Ceballos dhe Benzema për Real Madridin, ndërsa për Huescan kanë shënuar Cucho dhe Exeita. /Gazeta Alo