Fjalë Kyçe

Një vajzë tenton të hidhet nga ndërtesa shumëkatëshe në Prishtinë

Një vajzë tenton të hidhet nga ndërtesa shumëkatëshe në Prishtinë

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur në Prishtinë, ku një vajzë ka tentuar të hidhet nga një ndërtesë në kryeqytet.

Rasti për Reporterin është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës.

Nga Policia e Prishtinës kanë thënë se vajza momentalisht është në gjendje të mirë shëndetësore, dhe se rasti ka kaluar pa ndonjë incident më të madh.

https://video.gjirafa.com/video-1616661939-mp4